Bestuurder Gijsbert van Herk vertrekt na mooie jaren bij Staedion

De afgelopen vier jaar heeft Gijsbert van Herk, bestuursvoorzitter van Staedion, zich ingezet voor huurders, (toekomstige) bewoners en medewerkers van Staedion. Na een aantal mooie jaren is het nu tijd voor een nieuwe fase. Van Herk vertrekt op 10 mei aanstaande bij Staedion.
Gijsbert van Herk: “Aan al het goede komt een einde. Ik ben trots op wat we gezamenlijk hebben bereikt in de afgelopen vier jaar. Vooral op de terreinen van leefbaarheid, nieuwbouw en onderhoud en renovatie van woningen. Dit alles voor onze huurders en woningzoekenden, want we maken samen positieve impact op de stad en het leven van mensen. Daarbij hebben wij met elkaar mooie projecten gerealiseerd. Daar kijk ik met veel trots en plezier op terug. Ik wil bij een volgende stap in mijn carrière nieuwe dingen gaan ondernemen. Soms moet je dan eerst met het oude stoppen om ruimte te maken voor iets nieuws. Ik dank de Raad van Commissarissen (RvC), Ondernemingsraad (OR), Huurdersvereniging HVS en alle collega’s binnen de organisatie voor het vertrouwen dat ik kreeg om als bestuurder Staedion te leiden. Ook ben ik dankbaar voor de contacten en samenwerking met verschillende partners in de stad Den Haag en regio.”
Paul ten Kroode: voorzitter RvC: “De Raad van Commissarissen is Gijsbert van Herk erkentelijk voor zijn tomeloze inzet voor de organisatie en de volkshuisvesting. Met de focus op onze huurders en woningzoekenden is onder de leiding van Gijsbert veel goeds tot stand gebracht, zowel binnen als buiten Staedion. Om het vertrek van Gijsbert op te vangen, wordt er momenteel gezocht naar een interim bestuursvoorzitter. Binnenkort volgt hierover nadere informatie.”
Er wordt gekeken naar een goed moment waarop collega’s, samenwerkingspartners en relaties persoonlijk afscheid van Gijsbert kunnen nemen. Nadere informatie hierover volgt nog, maar naar verwachting is dat op 27 mei 2025.